čas serveru: 07:10:45

Brigita Jurman

Název: Volavka

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky

Rozměr: 70 x 60 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4795

2 100 Kč 12.12.2022 20:27:49
2 000 Kč 12.11.2022 19:42:57