čas serveru: 11:14:16

Název: Na cestě

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 95 x 65 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4801