čas serveru: 15:05:39

Rumen Sazdov

Název: Paloma

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav slušný )
- přiložen certifikát
Každé autorské dílo od ak. ma. Rumen Sazdov je investiční originál s garantovanou hodnotou na základě evidence jeho jména ve světovém aukčním katalogu MAYER*, který je už druhé století hlavní ARTINDEX pro obchodování s uměním ve světě.
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com

Rozměr: 49 x 31 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 500 Kč

Id aukce: 4816