čas serveru: 07:13:42

Kamila91

Název: Tváře

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1991, stav slušný )

Rozměr: 70 x 60 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4824

800 Kč 16.11.2022 21:12:31