čas serveru: 01:38:54

Josef Svoboda

Název: Zátiší s kyticí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 85 x 75 cm

Aktuální cena: 35 200 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4990

Příhozy: 50