čas serveru: 03:38:56

Název: Pohled na řeku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1922, stav slušný )

Rozměr: 66 x 56 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4991