čas serveru: 14:48:28

Název: Nuestra Señora de la Almudena

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, stav slušný )
- dnes již ojediněle se vyskytující dílo autora ( 90-tá léta )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 42 600 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4992