čas serveru: 17:56:28

Fratišek Xaver Diblík

Název: Zátiší s ovocem a kyticí

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, rámováno pod sklem, stav slušný )

Rozměr: 23 x 42 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4993