čas serveru: 19:23:17

Josef Vaic

Název: Pohled z Vrtbovských zahrad

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, rámováno pod sklem, stav slušný )

Rozměr: 41 x 31 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4994