čas serveru: 20:42:14

Název: Veduta di Napoli da Posilipo

Litografie
( nesignováno, rámováno pod sklem, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9 x 12,5 cm
- na skle odraz ( stín ) fotoaparátu

Rozměr: 9 x 12,5 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4997

500 Kč 01.03.2023 20:45:20