čas serveru: 19:59:40

Název: Akt I.

Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
číslováno 3/10

Rozměr: 42 x 30 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5006