čas serveru: 05:57:08

Název: Stárnoucí Dalí vzpomíná

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně přípis autora, stav slušný )
opatřeno vzorkem DNA

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5009

5 500 Kč 01.03.2023 21:19:00
5 000 Kč 27.02.2023 11:03:15