čas serveru: 10:17:32

Ondřej Coufal

Název: Dávná nehoda

Olej / plátno / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2020, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Rozměr: 60 x 68 cm

Aktuální cena: 4 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5010

Příhozy: 25