čas serveru: 07:58:47

Robert Jiran

Název: Benátky

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2022, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 12 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5013

Příhozy: 47