čas serveru: 22:27:46

Jiří Chadima

Název: Švermův most

Tempera / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1976, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
na zadní straně autorský štítek z Galerie Dílo

Rozměr: 17 x 43 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5020