čas serveru: 15:23:49

Josef Čapek

Název: Už běžím

( signováno vpravo dole, datováno 1931-35, stav původní )

Rozměr: 26 x 32 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5028