čas serveru: 18:02:35

Antonín Kroča

Název: Kytice II.

Olej / sololit
( signováno dole uprostřed, datováno, stav původní )

Rozměr: 62 x 35 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5031