čas serveru: 09:20:15

Jan Zrzavý

Název: Studie k podobizně

( nesignováno, rámováno Viktor Brůžek, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 16,5 x 19 cm
publikováno v Katalogu neznámých prací Jana Zrzavého ( Jiří Hlušička 1999 )

Rozměr: 16,5 x 19 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5035

Příhozy: 47