čas serveru: 08:57:31

František Motyčka

Název: Z Českomoravské vysočiny III.

Lavírovaná kresba perem
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 21 x 30 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5050