čas serveru: 17:41:28

Název: Barvy

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 23, stav perfektní )
Vystudoval SPŠ stavební Josefa Gočára v Praze.

Rozměr: 90 x 90 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5072