čas serveru: 10:24:20

Ondřej Coufal

Název: Touha

Olej / plátno / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 60 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5076