čas serveru: 02:36:13

Autor neurčen

Název: Romantická krajina ( rybář )

Popis

Olej / plech
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Olej na plechu

Rozměr: 20 x 35 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5082

Účastníci: 1

Příhozy: 1

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
1 900 Kč 13.04.2023 19:58:54