čas serveru: 18:55:08

Robert Cook

Název: Space with newspaper

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2000, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5083