čas serveru: 22:12:34

Salvador Dalí

Název: Don Quichote

Patinovaný bronz
( signováno na koňské oháňce, stav slušný )
výška 43 cm
Z kolekce Clot Collection, kterou Salvador Felip Jacint Dalí vytvořil v 70. letech 20. století.
Pozdější odlitek

Rozměr: výška 43 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 18 000 Kč

Id aukce: 5088

18 000 Kč 12.04.2023 16:21:39