čas serveru: 19:34:17

Název: Vítězství

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 23, stav perfektní )

Rozměr: 61 x 50 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5089