čas serveru: 14:32:12

Název: 2030 Češi ve frontě na rohlík

Olej / plátno
( signováno vlevo i vpravo nahoře, datováno 23, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 65 cm

Aktuální cena: 38 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5091