čas serveru: 15:10:39

Banksy

Název: Superheroes Game

Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
číslováno 31/60

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 5097

4 100 Kč 12.04.2023 10:13:39
4 000 Kč 28.03.2023 20:14:18