čas serveru: 13:27:03

Petr Jaroš

Název: U řeky

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1890, stav slušný )

Rozměr: 32 x 42 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 20 000 Kč

Id aukce: 5100