čas serveru: 02:11:38

Josef Istler

Název: Modrá variace

( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 32 x 24 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 32 x 24 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5104