čas serveru: 09:19:54

Gustav Macoun

Název: Za humny

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 21 100 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5113