čas serveru: 11:32:32

Vladimír Kočár

Název: Astry

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
přiloženo prohlášení o pravosti a originalitě díla

Rozměr: 32 x 32 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5115