Čínský porcelán s prvky satsuma
( neznačeno, bohatě zdobený ruční malbou, stav slušný )
celková výška 68 cm, průměr hrdla 19 cm
druhá polovina 20. století
Rozměr: výška 68 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Id aukce: 5120
2 800 Kč | 07.04.2023 15:58:44 |