čas serveru: 03:08:38

Název: Romantická krajina

Olej / plátno
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 53 cm

Aktuální cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 500 Kč

Id aukce: 5125