čas serveru: 13:28:19

Robert Jiran

Název: Brooklynský most

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 15 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5130