čas serveru: 13:27:37

Antonín Kroča

Název: Kytice I.

Olej / sololit
( signováno dole uprostřed, datováno 15, stav původní )

Rozměr: 61 x 20 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5131