čas serveru: 13:53:00

Antonín Kroča

Název: Kytice II.

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 19, stav původní )

Rozměr: 61 x 24 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5132