čas serveru: 11:41:28

Brigita Jurman

Název: Abstrakce Lekníny

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko
obraz získán přímo od autorky

Rozměr: 50 x 75 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5133

1 000 Kč 13.04.2023 13:24:12 Přehozeno limitem