čas serveru: 19:43:46

Jan Rapin

Název: Zátiší s loutnou

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, stav perfektní )
Jan Rapin se narodil 1956 v Praze.
Jeho malba, grafické práce i ilustrace jsou uznávané nejen u nás, ale také v zahraničí je známý především svými zátišími a figurální tvorbou. Okouzlující smyslné tajuplné ženy, svět karbaníků, hudebníků, ale také světci a biblické postavy jsou hlavními tématy jeho děl. Uspořádal více než sto samostatných uměleckých výstav doma i ve světě. Svou tvorbu prezentoval například v Paříži či v New Yorku, dále v Norsku, Belgii, Německu. V roce 1990 obdržel mezinárodní uznání na přehlídce akvarelové malby v Římě.

Rozměr: 60 x 45 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5134