čas serveru: 13:01:41

Jan Rapin

Název: Chanel

Popis

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
dílo získáno přímo od autora
Jan Rapin se narodil 1956 v Praze.
Jeho malba, grafické práce i ilustrace jsou uznávané nejen u nás, ale také v zahraničí je známý především svými zátišími a figurální tvorbou. Okouzlující smyslné tajuplné ženy, svět karbaníků, hudebníků, ale také světci a biblické postavy jsou hlavními tématy jeho děl. Uspořádal více než sto samostatných uměleckých výstav doma i ve světě. Svou tvorbu prezentoval například v Paříži či v New Yorku, dále v Norsku, Belgii, Německu. V roce 1990 obdržel mezinárodní uznání na přehlídce akvarelové malby v Římě.
Jan Rapin založil neziskovou organizaci Via Tempora Nova pro rekonstrukci nemovitých kulturních památek, spolupodílí se na projektu záchrany zámku v Lipové. Působil také jako vedoucí České galerie.

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 5135

Účastníci: 7

Příhozy: 46

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
13 500 Kč 13.04.2023 18:35:28 Přehozeno limitem
13 500 Kč 13.04.2023 18:35:28
13 000 Kč 13.04.2023 18:35:19 Přehozeno limitem
12 500 Kč 13.04.2023 18:35:19
12 000 Kč 12.04.2023 16:08:14 Přehozeno limitem
11 500 Kč 12.04.2023 16:08:14
11 000 Kč 07.04.2023 11:18:48 Přehozeno limitem
10 500 Kč 07.04.2023 11:18:48 Přehozeno limitem
10 000 Kč 07.04.2023 11:18:48 Přehozeno limitem
9 500 Kč 07.04.2023 11:18:48 Přehozeno limitem
9 000 Kč 07.04.2023 11:18:28 Přehozeno limitem
8 500 Kč 07.04.2023 11:18:28
8 000 Kč 05.04.2023 19:31:52
7 500 Kč 05.04.2023 17:51:31
7 000 Kč 04.04.2023 08:45:37
6 500 Kč 01.04.2023 15:35:44
6 000 Kč 01.04.2023 10:15:11
5 500 Kč 24.03.2023 11:20:52
5 000 Kč 23.03.2023 22:41:11
4 900 Kč 23.03.2023 22:41:02 Přehozeno limitem
4 900 Kč 23.03.2023 22:41:02
4 800 Kč 23.03.2023 21:53:34
4 700 Kč 23.03.2023 21:46:12
4 600 Kč 23.03.2023 21:46:08 Přehozeno limitem
4 600 Kč 23.03.2023 21:46:08
4 500 Kč 23.03.2023 21:46:01 Přehozeno limitem
4 400 Kč 23.03.2023 21:46:01
4 300 Kč 23.03.2023 21:45:55 Přehozeno limitem
4 200 Kč 23.03.2023 21:45:55
4 100 Kč 23.03.2023 21:45:48 Přehozeno limitem
4 000 Kč 23.03.2023 21:45:48
3 900 Kč 23.03.2023 21:45:41 Přehozeno limitem
3 800 Kč 23.03.2023 21:45:41
3 700 Kč 23.03.2023 21:45:34 Přehozeno limitem
3 600 Kč 23.03.2023 21:45:34
3 500 Kč 23.03.2023 21:45:28 Přehozeno limitem
3 400 Kč 23.03.2023 21:45:28
3 300 Kč 23.03.2023 21:45:18 Přehozeno limitem
3 200 Kč 23.03.2023 21:45:18
3 100 Kč 23.03.2023 20:19:50 Přehozeno limitem
3 000 Kč 23.03.2023 20:19:50
2 900 Kč 23.03.2023 20:19:45 Přehozeno limitem
2 800 Kč 23.03.2023 20:19:45
2 700 Kč 23.03.2023 20:19:39 Přehozeno limitem
2 600 Kč 23.03.2023 20:19:39
2 500 Kč 23.03.2023 05:44:31