čas serveru: 11:07:32

Vilém Plocek

Název: Nákladní loď

Tempera
( signováno vpravo dole, datováno 1970, stav slušný )

Rozměr: 43 x 83 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5253