čas serveru: 19:46:23

Vlastislav Lachout

Název: Osvětim

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
původ obrazu z rodiny autora
Vlastislav Lachout *13. 2. 1935 v Kyjích u Prahy
malíř, restaurátor.
Skupina 66
Věnuje se malbě portrétu, krajiny a restaurování, kde se specializuje na nástěnnou malbu, restaurování závěsných obrazů a polychromovanou plastiku. Zúčastnil se restaurátorských prací v Národním divadle v Praze.

Rozměr: 81 x 100 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 5257