čas serveru: 01:16:12

Klára Sedlo

Název: Poprvé se vydává do světa

Olej / plátno
( signováno vzadu, stav slušný )
autorská popiska

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 28 000 Kč

Id aukce: 5258