čas serveru: 08:08:57

Jaroslav Grus

Název: Můstek - okolí Ledeč

( signováno vlevo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 40 x 60 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5272