čas serveru: 14:54:08

Název: Pohled na město

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5286

800 Kč 19.06.2023 09:33:43