čas serveru: 12:06:18

Jonák

Název: Pobřeží

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav původní )

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5287