čas serveru: 10:38:45

Zdeněk Jelínek

Název: Šeříky

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 49, stav původní )

Rozměr: 39 x 49 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5301