čas serveru: 21:24:06

Töusmann

Název: Lennegehöft

Litografie
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 20 x 29 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5319