Akryl / pastel / kombinovaná technika
( signováno vlevo dole, datováno 2018, stav perfektní )
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 50 x 40 cm
dílo získáno přímo od autorky
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5444