čas serveru: 20:10:53

Gustav Macoun

Název: U nás v Kameničkách

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1922, původní Eckův rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 553