čas serveru: 09:27:19

Karel Dudič

Název: Zimní krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 47, stav původní )

Rozměr: 53 x 83 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Končící: 12 dnů 10 hodin 32 minut 40 vteřin
( 30.09.2019 20:00:00 )

Id aukce: 562

Přihodit (minimální hodnota pro navýšení příhozu je 100 Kč)